قابل توجه دانشجویان محترم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) + وام دانشجویی

قابل توجه دانشجویان محترم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)

به اطلاع دانشجویان محترمی که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)  هستند و متقاضی دریافت وام مازاد شهریه در نیمسال دوم 1401-1400 می باشند، می رساند براساس بخشنامه وزارت علوم، ثبت نام وام دانشجویی در سامانه صندوق رفاه دانشجویان به آدرس www.swf.ir در پورتال دانشجویی فعال گردیده است. دانشجویان محترم می توانند به منظور ثبت نام، درخواست خود را تا تاریخ 10/02/1401 ثبت کنند.

دستورالعمل نحوه ورود به پورتال دانشجویی

- صرفاً با استفاده از مرورگر اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس از طریق رایانه شخصی می توانید وارد پورتال دانشجویی به آدرس  bp.swf.ir  شوید.

- در صورت استفاده از اینترنت اکسپلورر در قسمت tools گزینه compatibility view settings سایت صندوق swf.ir را اضافه نمایند.

اقدام مورد نیاز دانشجو در پورتال دانشجویی صندوق رفاه:

1.ورود به پورتال دانشجویی از طریق سایت صندوق رفاه به آدرس www.swf.ir یا مراجعه به پورتال دانشجویی صندوق رفاه به آدرس bp.swf.ir

1-1 دانشجوی ورودی جدید و بدون پرونده در سامانه جامع صندوق:

 1. دکمه ثبت نام دانشجوی جدید
 2.   کردن کد ملی و تاریخ تولد و انتخاب دکمه جستجو
 3.   کردن تابعیت، محل صدور، مرکز آموزشی، رشته تحصیلی، نوع دوره، مقطع، سال ورود، نیمسال ورود، شماره دانشجویی، تلفن ثابت و همر اه ودریافت کد صحت سنجی در گوشی همراه به صورت پیامک و انتخاب ذخیره
 4. تایید دانشجو توسط دانشگاه به عنوان دانشجوی آن دانشگاه، دانشجو با ورود مجدد به پورتال دانشجویی و ثبت کلمه کاربری و رمز عبو ر، درخواست وام می نماید .

2-1 دانشجوی ورودی جدید در مقطع جدید و دارای پرونده در سامانه جامع صندوق:

 1. نمودن نام کاربری و رمز عبور )که همان کدملی دانشجو بدون خط تیره می باشد.(
 2. صورتی که مقطع تحصیلی قبلی تعیین تکلیف شده باشد )صدور دفترچه یا تسویه حساب( وارد بخش اطلاعات دانشجو شده و ثبت مقطع تحصیلی جدید را انتخاب می نماید .
 3.   جدید باز شده مقطع قبلی و تعیین تکلیف شده را نمایش می دهد و دانشجو می بایست درخواست ایجاد مقطع تحصیلی جدید را انتخاب نماید .
 4.   کردن تابعیت، محل صدور، مرک ز آموزشی، رشته تحصیلی، نوع دوره، مقطع، سال ورود، نیمسال ورود، شماره دانشجویی، تلفن ثابت و همراه ودریافت کد صحت سنجی در گوشی همراه به صورت پیامک و انتخاب ذخیره
 5. تایید دانشجو توسط دانشگاه به عنوان دانشجوی آن دانشگاه، دانشجو با ورود مجدد به پورتال دانشجویی و ثبت کلمه کاربری و رمز عبور،درخواست وام می نماید .

3-1 دانشجوی دارای پرونده در سامانه جامع صندوق در همان مقطع تحصیلی :

 •   به پورتال دانشجویی با نام کاربری و رمز عبور )که همان کدملی دانشجو بدون خط تیره می باشد (
 • درخواست وام

نکته مهم: عواقب هرگونه اقدام نادرست درثبت درخواست نوع وام، به عهده دانشجو می باشد.

درصورت هرگونه سوال با داخلی 19 ( خانم موسوی) تماس حاصل نمائید.

 

امور دانشجویی

۱۷ اسفند ۱۴۰۰  -  اطلاعیه ها و اخبار , اخبار مالی و شهریه