پیام تبریک ریاست هیات موسس و هیات امنا دانشگاه به مناسبت فرارسیدن روز معلم

دکتر صاحبعلی اکبری ریاست هیات موسس و هیات امنا دانشگاه ، در پیامی  به مناسبت فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت ، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری(ره) ، روز معلم را تبریک گفت.

متن  پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 "معلم متحول کننده‏ جان لایعلم انسان‌ها به روان عالم است". مقام معظم رهبری(مدّظله العالی(

عالم مبهوت عظمت پروردگاری است که دانش، خرد و معرفت را زینت سروری آدمیان قرار داد و در کلام نورانی به قلم سوگند یاد کرد و پیامبران را برای هدایت و آگاهی بخشی مبعوث کرد. به راستی چه مقامی والاتر از معلمی است که باروری اندیشه، انسان سازی، کمال بخشی، سختکوشی و خردورزی؛ رسالت راستین و الهام بخش وجود اوست. تلاش و کوشش اساتید   در امر گرانمایه تربیت و پرورش نسلی جوان و آرمانگرا برای اعتلای ایران اسلامی حقیقتا شایسته سپاس و شایان ستایش است.

موسسه آموزش عالی حکیم نظامی با افتخار به گذشته‌ای درخشان و با امید به آینده‌ای سبز، با برخورداری از اساتید   فرزانه و فرهیخته، طلایه دار اخلاق و پیشرو در تحقق جامعه‌ای است که نمود حقیقی نتایج ارزشمند علمی در آن تجلی می‌یابد.

اینجانب  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری (ره) ، فرارسیدن روز و هفته بزرگداشت مقام معلم و استاد را به همه اساتید فرهیخته و  جامعه دانشگاهی معزز، صمیمانه تبریک عرض  نموده  و از درگاه ایزد منان توفیق روزافزون در عرصه علم و دانش را خواستارم.

 

دکتر صاحبعلی اکبری

ریاست هیات موسس و هیات امنا

موسسه آموزش عالی حکیم نظامی

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹  -  اطلاعیه ها و اخبار , دانشجویی فرهنگی